Trofeo Doenzas 2019-2020

FEBREIRO

XOGADOR PUNTOS
Naya 5
Álex López 5
Iago 3
Adrián Martínez 3
Toni 1
Koki 1

Xornada 23: Galicia - Boiro:  Naya 5 puntos; Iago 3 puntos; Toni 1 punto.

Xornada 22: Boimorto - Galicia:  Álex López 5 puntos; Adrián Martínez 3 puntos; Koki 1 punto.

 

XANEIRO

XOGADOR PUNTOS
Adrián Martínez 6
Naya 5
Toni 5
Álex López 5
Jorge García 5
Dani More 4
Diego Chis 4
Artai 2

Xornada 21: Galicia - Laracha:  Toni 5 puntos; Adrián Martínez 3 puntos; Artai 1 punto.

Xornada 20: San Tirso - Galicia:  Álex López 5 puntos; Adrián Martínez 3 puntos; Artai 1 punto.

Xornada 19: Ribadeo - Galicia:  Jorge García 5 puntos; Dani More 3 puntos; Diego Chis 1 punto.

Xornada 18: Galicia - Sigüeiro:  Naya 5 puntos; Diego Chis 3 puntos; Dani More 1 punto.

 

DECEMBRO

XOGADOR PUNTOS
Naya 5
Dani More 5
Nes 3
Koki 3
Jorge García 2

Xornada 17: Atl. Arteixo - Galicia: Pendente de xogarse* (Partido adiado polo temporal do día 22 de decembro)

Xornada 16: Fisterra - Galicia:  Dani 5 puntos; Nes 3 puntos; Jorge García 1 punto.

Xornada 15: Galicia - Viveiro:  Naya 5 puntos; Koki 3 puntos; Jorge García 1 punto.

 

NOVEMBRO

XOGADOR PUNTOS
Artai 10
Moi 7
Nes 5
Naya 3
Álex López 3
Dani More 3
Adrián Martínez 3
Iñaki 1
Jorge García 1

Xornada 14: Puebla - Galicia:  Nes 5 puntos; Naya 3 puntos; Moi 1 punto.

Xornada 13: Galicia - Dubra:  Artai 5 puntos; Dani More 3 puntos; Jorge García 1 punto.

Xornada 12: Sofán - Galicia:  Moi 5 puntos; Álex López 3 puntos; Iñaki 1 punto.

Xornada 11: Galicia - Residencia:  Artai 5 puntos; Adrián Martínez 3 puntos; Moi 1 punto.

 

OUTUBRO

XOGADOR PUNTOS
Artai 8
Naya 6
Toni 6
Álex López 6
Iago 5
Adrián Martínez 3
Jorge García 1
Coro 1

Xornada 10: Foz - Galicia:  Álex López 5 puntos; Toni 3 puntos; Coro 1 punto.

Xornada 9: Galicia - Noia:  Artai 5 puntos; Toni 3 puntos; Naya 1 punto.

Xornada 8: Sarriana - Galicia:  Iago 5 puntos; Artai 3 puntos; Álex López 1 punto.

Xornada 7: Galicia - Xallas:  Naya 5 puntos; Adrián Martínez 3 puntos; Jorge García 1 punto.

 

AGOSTO/SETEMBRO

XOGADOR PUNTOS
Álex López 15
Naya 9
Permuy 8
Nes 5
Toni 4
Iago 3
D. Amado 3
Edu 3
Iñaki 2
Jorge García 1
Dani More 1

Xornada 6: Atl Coruña Montañeros - Galicia:  Álex López 5 puntos; Edu 3 puntos; Dani More 1 punto.

Xornada 5: Galicia - Lemos:  Álex López 5 puntos; D. Amado 3 puntos; Iñaki 1 punto.

Xornada 4: Boiro - Galicia:  Nes 5 puntos; Iago 3 puntos; Jorge García 1 punto.

Xornada 3: Galicia - Boimorto:  Naya 5 puntos; Permuy 3 puntos; Iñaki 1 punto.

Xornada 2: Laracha - Galicia:  Álex López 5 puntos; Toni 3 puntos; Naya 1 punto.

Xornada 1: Galicia - San Tirso: Permuy 5 puntos; Naya 3 puntos; Toni 1 punto.